Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.07.2019 10:33
  • Son Güncelleme: 28.07.2019 14:06

'den 770 lira taksitle ev fırsatı! İşte başvuru şartları

; dar ve orta gelir düzeyine sahip olan kişilerin konut edinmesi amacıyla uygun fiyatlı evler tasarlayan kurumdur. TOKİ 81 ilde tam zamanlı olarak çalışmaktadır. TOKİ'nin amacı hızlı bir şekilde yükselmekte olan nüfus için gerekli konut ihtiyacını karşılamaya yöneliktir.

TOKİ evleri 50 bin kura çekilişleri tüm hızıyla devam ederken yeni gelen bir haber yüzleri güldürecek cinsten. TOKİ tarafından yapılan açıklamada çekilişsiz kurasız ev sahibi olmak için şartlar açıklandı. Bu bağlamda 14 bin lira peşinat, 770 lira taksitle ev sahibi olunabilecek. TOKİ Temmuz 2019 Türkiye geneli satış listesi güncellendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.