Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.07.2019 09:14
  • Son Güncelleme: 11.07.2019 09:14

11 Temmuz Perşembe e-devlet yatan iller! İşte Temmuz ayı

11 Temmuz Perşembe e-devlet yatan iller! İşte Temmuz ayı . 11 Temmuz ! Temmuz ayının gelmesiyle beraber evde bakım maaşları araştırılan konular arasında bulunuyor. Evde bakım maaşlarına gerçekleştirilen zam sonrası bin 315 lira oldu. İşte evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım maaşı almak için tam teşekküllü bir hastanenin sağlık kurulu tarafından düzenlenmiş engel oranının en az %50 olan ve "ağır engelli" bölümünde "evet" yazan rapor gerekmektedir. Evde bakım maaşı, bakıma muhtaç olduğu gerekli belgelerde kanıtlanmış hastalara bakan kişiler tarafından verilen hasta bakım parasıdır. Bakıma muhtaç olduğu gerekli belgelerde kanıtlanmış hastalara bakan kişilere verilir.

10 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller!

11 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın önemli çalışmaları arasında bulunan evde bakım maaşı bakiye takibi çeşitli yollar ile gerçekleştirilebiliyor. İşte 10 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım maaşı sorgulama için Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar,SMS ile sorgulama gerçekleştiribiliyor. Sorgulamayaı yapmak için BAKIYE yazıp, 4747'e SMS göndermek gerekiyor. Mesaj gönderilmesi durumunda 1 sms ücreti operatörünüz tarafından alınır. İster sms isterseniz e Devlet sistemi üzerinden emekli maaşı sorgulaması yapabilirsiniz. Peki 11 Temmuz Perşembe e-devlet evde bakım maaşı yatan iller hangileri? İşte Temmuz ayı hasta bakım parası yatan iller

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.