Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 07.07.2019 10:25
  • Son Güncelleme: 07.07.2019 10:52

: Araç sahiplerine müjde! e geliyor

haberine göre dolar kurunun 5,60 TL seviyelerine kadar gerilemesi ve uluslararası piyasalarda fiyatında yaşanan düşüşün ardından, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 15 kuruş yapılması planlanıyor.

Araç sahiplerine müjde! Bir indirim daha geliyor

Dolar kurunun 5 TL 60 kuruşa kadar düşmesi ve uluslararası piyasada ton fiyatının 591 dolardan 584 dolara gerilemesi araç depolarına olarak yansıyacak. Habertürk'ün haberine göre bu çerçevede motorine yarın gece yarısından geçerli 15 kuruş indirim yapılması bekleniyor. Geçen hafta e önce 27 kuruş zam yapıldı. Ardından dolar kurunun ve uluslararası piyasalarda ürün fiyatının gerilemesi ile birlikte 12 kuruş indirim yapıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.