Bugünkü
Takvim

pazarına giriyor

, ve 'da çok sayıda projeye imza atan , pazarına iki konut ve 2 projesiyle giriyor.

Masar İnşaat 425 milyon lirayla geldi

Suriye, ve 'da çok sayıda projeye imza atan Masar İnşaat, pazarına iki konut ve 2 projesiyle giriyor. Türkiye'de ilk etapta 425 milyon liralık yatırım yapma kararı alan şirket, Türkiye'yi farklı ülkelerdeki tüm operasyonlarının üretim üssü olarak belirledi. Şirket, 5 ay önce Düzce'de temellerini attığı projesini yılsonunda teslim edecek. 65 milyon liralık yatırımla yükselen proje, 3 bin 640 metrekare arsa üzerinde 228 daire ve 16 ticari alandan oluşuyor.

2 TATİL KÖYÜ
, yılsonunda - Pendik'te yaklaşık 360 milyon liralık yatırımla, bin 300 konutluk bir projeye başlayacak. Şirket, ayrıca Bolu Dağı'nda 115 dönümlük bir arsa üzerinde dev bir tatil köyü projesiyle, Akdeniz sahilinde yine bir turizm projesi için çalışmalarını sürdürüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.