Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.06.2019 16:25
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 16:25

? Başakşehir Kayabaşı ?

TOKİ tarafından İstanbul'un Başakşehir ilçesi Kayabaşi mahallesine yapılan toplu konut projesinde kura çekimi başlıyor TOKİ tarafından yapılan açıklamaya göre, 50 bin yeni sosyal konut projesi kapsamında İstanbul'da dar ve orta gelirli vatandaşlar için talep toplanan 6 bin 300 konut için kura çekimi yarın başlayacak. Peki, ? Başakşehir Kayabaşı ?

TOKİ İstanbul kuraları saat kaçta başlayacak?

TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir? Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) 50 bin yeni sosyal konut projesi kapsamında İstanbul'da 5 projede dar ve orta gelirli vatandaşlar için talep toplanan 6 bin 300 konut için kura çekimi yarın başlayacak. İlk olarak İstanbul Başakşehir Kayabaşı'nda 2+1 2.338 ve 3+1 2.129 toplam 4467 konut için kuralar yapılacak. Peki, TOKİ İstanbul kuraları saat kaçta başlayacak? Başakşehir Kayabaşı TOKİ kura sonuçları nasıl öğrenilir? İşte konu ile ilgili detaylar...

TOKİ İSTANBUL KURALARI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

TOKİ Başakşehir Kayabaşı kuraları 26-27 Haziran'da gerçekleştirilecek. Kura çekilişi saat 10.00'da başlayacak.

Kura çekilişi, İstanbul Fatih'te bulunan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yapılacak.

TOKİ KURA SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Kura sonuçları, TOKİ'nin resmi internet adresi üzerinden öğrenilebilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.