Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.06.2019 18:39
  • Son Güncelleme: 26.06.2019 01:38

na kimler başvurabilir? Ne kadar ücret verilecek? İşte çalışma süresi...

İŞKUR sosyal çalışma başvuruları 25 Haziran Salı günü başladı. Başvuruların başlamasının ardından "na kimler başvurabilir?" sorusu öğrenciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, sosyal çalışma programında öğrencilere ne kadar ücret verilecek? İşte çalışma süresi...

Sosyal çalışma programına kimler başvurabilir?

İŞKUR sosyal çalışma programı başvurularının başlamasıyla birlikte gözler programla ilgili detaylara çevrildi. Yaz tatilini iyi değerlendirmek isteyen öğrenciler "Sosyal çalışma programına kimler başvurabilir?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Sosyal çalışma programında öğrencilere ne kadar ücret verilecek? Sosyal çalışma programında öğrenciler ne kadar çalışacak? İşte İŞKUR sosyal çalışma programına dair merak edilenler...

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILIR?

Başvurusu devam eden programlar www.iskur.gov.tr adresi üzerinden yayımlanacak olup online kullanıcı girişi yapılarak programlar incelenebilecek ve başvuru yapılabilecektir.

SOSYAL ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

NE KADAR ÜCRET ÖDENECEK?

Programlar kapsamında ödemeler aylık olarak, katılım sağlanan günler için asgari ücret düzeyinden yapılacaktır. Bu tutar 2019 yılı için günlük 67 lira 36 kuruştur. Program süresince KYK burs ve kredilerinde kesinti olmayacaktır. Ayrıca katılımcıların emekliliklerine etki edecek sosyal güvenceleri de sağlanacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.