Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.06.2019 20:17
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 22:21

TOKİ İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

TOKİ tarafından gerçekleştirilen 50 bin sosyal konut projesi kapsamında İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura çekilişleri başvuruda bulunanlar tarafından araştırılıyor. Konut için başvuru yapan vatandaşlar İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçlarını bekliyor. Peki, TOKİ İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte cevabı...

TOKİ İstanbul Başakşehir kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ 50 bin konut kuraları için heyecan sürüyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kura çekilişleri il il belirli tarihlerde yapılmaya devam ediyor. İstanbul'daki konutlar için başvuruda bulunanlar TOKİ İstanbul Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları açıklandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte İstanbul TOKİ kura çekilişleriyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ İSTANBUL BAŞAKŞEHİR KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

TOKİ tarafından yapılan açıklamaya göre; İstanbul'da ilk kura, Başakşehir Kayabaşı'nda 157 bin 474 başvurunun yapıldığı 4 bin 467 konut için yapılacak. Kura töreni 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Silivri Alipaşa'da yer alan 685 konut için 28 Haziran'da, Tuzla'da yer alan 500 konut için 1 Temmuz'da, Başakşehir Ayazma'da yer alan 311 konut ile Başakşehir Hoşdere'de yer alan 337 konut için ise 2 Temmuz tarihinde kura yapılacak.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.