Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.06.2019 18:21
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 22:11

başladı! Başvuru nasıl, nereden yapılacak?

Yaz tatilini olumlu bir şekilde değerlendirmek isteyen gençlere müjde verildi. İŞKUR sosyal çalışma programı başvuruları 25 Haziran'dan itibaren başladı. Şimdi binlerce öğrenci hakkında araştırma yapıyor. Peki, İŞKUR sosyal çalışma programı başvurusu nasıl ve nereden yapılır? İşte cevabı...

İŞKUR öğrencilere yaz işi başvuruları başladı!

Üniversite öğrencileri İŞKUR sosyal çalışma programı yaz işi başvuruları hakkında araştırma yapıp bilgi edinmek istiyor. İŞKUR sosyal çalışma programıyla birlikte üniversite öğrencileri tatilde hem sosyalleşebilecek hem de para kazanabilecek. Peki, İŞKUR üniversite öğrencilerine yaz işi başvuruları nasıl ve nereden yapılacak? İşte merakla araştırılan cevabı...

SOSYAL ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI

İŞKUR sosyal çalışma programı başvuruları 25-28 Haziran tarihleri arasında yapılabilecek. Başvuruların alınmasının ardından 5 Temmuz 2019 günü çalışacak öğrenciler elektronik ortamda kura ile belirlenecek.

SOSYAL ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.