Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 25.06.2019 09:24
  • Son Güncelleme: 01.07.2019 10:15

Emeklilere müjdeli haber lardan geldi! 700 lira verilecek

Emeklilere müjdeli haber lardan geldi. Bayram ikramiyesi alan emekliler ek olarak alacak. Bankalar tarafınca emekliler için çok sayıda kampanya yürütülüyor. Peki, hangi banka emeklilere ne kadar promosyon veriyor? Peki kaç para? SSK Bağkur emekli maaşı promosyon oranı ?

Ülkemiz genelindeki milyonlarca emekli, kendileri ilgili olan gelişmeleri yakından takip ediyor. Yapılan zam ve ikramiyeler neticesinde emekli maaşlarında artış yaşanırken, gelirler de artıyor. Bu doğrultuda, milyonlarca emekliye de promosyon fırsatı oluşuyor. 3 yıllık dönem kapsamında maaşa göre 300, 375 ve 400 lira promosyon alabilen emekliler, gerçekleşen kampanyalar neticesinde bin liraya kadar gelir sağlayabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.