Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.06.2019 18:39
  • Son Güncelleme: 23.06.2019 20:40

? Sosyal çalışma başvurusu nasıl yapılır?

sosyal çalışma programı hakkında öğrencilerin araştırmaları sürüyor. İŞKUR sosyal çalışma programı ile birlikte, yaz aylarında iş sahibi olmak isteyen öğrencilere büyük kolaylık sağlayacak. Peki, ? İŞKUR sosyal çalışma programına başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR yaz işi başvurusu ne zaman başlıyor?

Binlerce öğrenci, üniversite öğrencilerine yönelik yaz işi sağlanmasını hedefleyen sosyal çalışma programı hakkında bilgi edinmek istiyor. İŞKUR'un bu programı sayesinde üniversite öğrencileri yaz aylarında hem sosyalleşebilecek hem de para kazanabilecek. Peki, İŞKUR üniversite öğrencilerine yaz işi başvurusu ne zaman? İŞKUR üniversite öğrencilerine yaz işi başvurusu nasıl yapılır? İşte İŞKUR sosyal çalışma programına ilişkin detaylar...

İŞKUR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YAZ İŞİ BAŞVURUSU NE ZAMAN?

Başvurular 25-28 Haziran tarihleri arasında elektronik ortamda yapılabilecek. Burada dikkat edilmesi gereken husus, kayıtların yapılması. Ardından başvurdukları ilde kendilerine uygun 3 programı seçip başvurabilirler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.