Bugünkü
Takvim

1 milyon Rus polis geliyor

1 milyon Rus polis geliyor
Bu yıl 6 milyon in beklendiği 'dan bir müjdeli haber daha geldi. Rusya , Türkiye ve Tayland'ı "Rus polis teşkilatı mensuplarının tatil yapmaları yasak olan ülkeler" listesinden çıkardı. Rusya, 2014'te İçişleri Bakanlığı çalışanlarının ülkelerinde tatil yapmasını yasaklamıştı. Ülkede 3 milyon polisin görev yaptığı belirtilirken, bu kişilerin öncelikli tercihinin olacağı öngörülüyor. Kararın önümüzdeki yıl Rus turist sayısına 1 milyon kişi ilave katkı sağlayabileceğini belirten turizmciler, bu durumun gelirleri de artıracağını söyledi.

BETÜL ALAKENT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.