Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.06.2019 18:26
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 22:56

Ankara Yenimahalle Yakacık kura çekiliş sonuçları belli oldu mu?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı () tarafından Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konut kura çekilişleri vatandaşlar tarafından bekleniyor. Şimdi Ankara'da başvuruda bulunan vatandaşlar " belli oldu mu?" sorusuna yanıt arıyor.

TOKİ Ankara Yenimahalle kura sonuçları açıklandı mı?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın koordinasyonunda Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kura çekilişleri yapılmaya devam ediyor. Başvuruda bulunan vatandaşlar ise "TOKİ Ankara Yenimahalle Yakacık kura çekiliş sonuçları belli oldu mu?" sorusuna yanıt arıyor. İşte merakla araştırılan o soruların yanıtı...

TOKİ ANKARA YENİMAHALLE YAKACIK KURA SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

TOKİ'den yapılan açıklamaya göre; Ankara Yenimahalle Yakacık Mahallesi Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 451 konut için 11 Mart-19 Nisan 2019 tarihleri arasında alınan talep başvuruları için kura listeleri hazırlanmıştır; kura çekilişi 11 Haziran 2019 tarihinde Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Sincan Kapalı Spor Salonu'nda saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.