Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.06.2019 18:48
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 18:48

de son durum nedir, Meclis'e gelecek mi? ?

deki son durum yüz binlerce polis, öğretmen, hemşire ve din görevlisi tarafından merakla bekleniyor. Memurlar, 3600 kapsamının genişletilmesi ve herkesin yararlanacağı bir çalışma yapılması için bekliyor. Gözler şimdi yapılacak düzenleme için Meclis'e çevrildi. Peki, 3600 ek göstergede Meclis'e gelecek mi? ?

3600 ek göstergede son durum nedir?

Yüz binlerce memur 3600 ek göstergedeki gelişmeleri büyük bir merakla takip ediyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, din görevlileri, polis, öğretmen ve hemşire mesleğindeki vatandaşlara 3600 ek gösterge müjdesi vermişti. Bu kapsamda çalışmaların sürdüğü biliniyor. Meclis'in açılmasıyla birlikte şimdi gözler yapılacak çalışmalara çevrildi. İşte 3600 ek gösterge son durum...

3600 EK GÖSTERGE NE ZAMAN YASALAŞACAK?

3600 ek göstergenin ne zaman yasalaşacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Detaylar konu Meclis'te görüşüldükten sonra belli olacak.

Meclis takvimine göre, kısa sürede gündeme gelmesi öngörülen yeni düzenlemeye ilişkin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı ile ilgili bakanlıkların çalışmaları sürüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.