Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.05.2019 11:07
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 11:07

Uzmanlardan bayram ve tatil öncesi uyarısı

Tüketici dernekleri bayram ve tatil öncesi vatandaşa uyarılarda bulundu. Özellikle bu dönemde turizm bölgeleri ve kalabalık alışveriş ortamlarında olaylarında artış yaşandığına dikkat çekilirken, konuyla ilgili uzmanlar "hepsini olmasa bile özellikle 50 TL, 100 TL ve 200 TL değerindeki büyük banknotları mutlaka kontrol etmeli." dedi.

Yaz sezonu ve bayramların yaklaşmasıyla kalpazanların özellikle turizm bölgeleri ve kalabalık alışveriş ortamlarında aktif olduğunu belirten tüketici örgütlerinin temsilcileri, vatandaşlara bu konuda dikkatli olması çağrısında bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.