Bugünkü
Takvim

’na ’den tam not

İstanbul Havalimanı’na ABD’den tam not
İstanbul Havalimanı, ve tarafından yapılan güvenlik incelemelerinin ardından ABD Ulaştırma Güvenliği İdaresi () tarafından da denetlendi. 9 kişilik TSA ekibi, 5 günlük denetimleri sırasında havalimanın tüm yolcu, personel, bagaj ve araçların güvenlik kontrolleri ile kargo, posta, ikram ve uçak güvenlik prosedürlerini baştan sonra inceledi. TSA ekipleri, işini son derece iyi yapan bir ekiple karşılaştıklarını belirterek, tüm paydaşların iletişim, koordinasyon ve uyum içinde çalışmasından çok etkilendiklerini, güvenli bir hava ulaşımı ve seyahat emniyeti için 'nda en iyi örnekleri gördüklerini ifade etti.

CEVDET ÖZDEMİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.