Bugünkü
Takvim

heyecanı

Bu hafta çalışmalarına başlayacak ’in ilk gündem maddelerinden biri olacak. Düzenleme heyecanla bekleniyor.

3600 ek gösterge heyecanı
TBMM, yerel seçim nedeniyle verdiği 2 aylık aranın ardından bu hafta çalışmalarına tekrar başlıyor. Genel Kurulu, çalışmalarına yarın start veriyor. 'in ilk gündem maddelerinden biri 3600 ek gösterge düzenlemesi olacak. Meclis takvimine göre, Mayıs'ta gündeme gelmesi öngörülen yeni düzenlemeye ilişkin ilgili bakanlıkların çalışmaları sürüyor. Öğretmen, polis, hemşire ve din görevlileri ile bu görevlerden emekli olmuş kişileri kapsaması beklenen düzenleme, emekli aylıklarını ve ikramiyelerini önemli oranda artıracak. Sendikalar, düzenlemenin tüm ini kapsayacak şekilde genişletilmesini isterken, konuyla ilgili çok sayıda kamu personeli TBMM'ye dilekçe verdi. HEDEF BÜYÜTTÜLER DRONE TIMI HAZIR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.