Bugünkü
Takvim

Yabancı hostesler iş başında

THY, yabancı kabin memurlarının sayısını 169’a çıkardı. 31 Kolombiyalı, 25 Mauritiuslu, 3 Litvanyalı ve 1 Ukraynalı kabin memuru THY ailesine katıldı

Yabancı hostesler iş başında
Türk Hava Yolları (THY), yolcu memnuniyetini artırmak için hayata geçirdiği 'yabancı kabin memuru istihdamı projesi' kapsamında 169 istihdama ulaştı. Daha önce Fas, Kazak ve Kırgız uyrukluları işe başlatan THY, şimdi de Kolombiya, Mauritus, Litvanya ve Ukraynalılar'dan oluşan bir grup kabin memurunu bünyesine kattı. 31 Kolombiyalı, 25 Mauritiuslu, 3 Litvanyalı ve 1 Ukraynalı kabin memuru THY ile uçmaya başladı. THY'nin Florya'daki merkezinde mesleki eğitimlerini başarıyla tamamlayan yabancı kabin memurları, üniformalarını giydi. THY'nin ilk Latin kökenli kabin memuru Kolombiyalı Dany Pulido, "Bu bir rüya" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.