Bugünkü
Takvim

Marmaray geçtiği yeri ihya edecek

Gebze-Halkalı Marmaray hattı güzergahında, son 4 yılda en yüksek konut fiyat artışı Yeşilköy, Üsküdar ve Gebze’de görülürken, önümüzdeki dönemde Tuzla, Pendik ve Küçükçekmece gibi fiyatların düşük olduğu noktaların prim yapması bekleniyor.

Gebze-Halkalı Marmaray hattı açıldı. 5 yıldır İstanbul'da Ayrılıkçeşme ile Kazlıçeşme arasında yolcu taşıyan Marmaray, artık İstanbul Halkalı ve Kocaeli Gebze arasında 115 dakikada kesintisiz ulaşım sağlıyor. 76 kilometrelik hattın, güzergahındaki pek çok ilçeye ve semte değer kazandırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Endeksa. com'un verilerine göre, Gebze-Halkalı Marmaray hattı güzergahında, son 4 yılda en yüksek konut fiyat artışı Yeşilköy, Üsküdar ve Gebze'de görüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.