Bugünkü
Takvim

Altan Elman ikinci kez KONUTDER başkanı

KONUTDER, 2 yıldır başkanlık görevini sürdüren Başkanı Z. Altan Elmas’la yola devam kararı aldı.

Altan Elman ikinci kez KONUTDER başkanı
KONUT Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği'nin (KONUTDER) olağan genel kurul toplantısından Altan Elmas'la yola devam kararı çıktı. 'nın Başkanı olan Elmas, iki yıldır KONUTDER Başkanlığı görevini yürütüyor.

SEKTÖRÜN SESİ
KONUTDER'in 2011'de 'deki markalı konutların önemli bir kısmını üreten firmaların bir araya gelmesiyle, gayrimenkul sektörünün sesini daha güçlü duyuracak ve sağlıklı büyümesinin önünü açacak bir platform olarak kurulduğunu ifade eden Altan Elmas, "Dernek olarak Türkiye'nin zor zamanlarında elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik. Sektörün ortak hareket etmesi için canla başla çaba gösterdik" dedi. Sorunların çözümünde bakanlıklarla görüşmelerde sektörün sesi olduklarını dile getiren Elmas, "Kamuyla STK'lar arasında köprü olduk. Pek çok başarılı kampanya ve regülasyonun hayata geçmesini sağladık. Yeni dönemde bu hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz" diye konuştu. KONUTDER'in bugüne kadar çok sayıda kampanya ve regülasyonun gerçekleşmesine öncülük ettiğini anlatan Elmas, şunları söyledi: "2018'de iki önemli kampanya düzenlendik. Bunlardan ilki, diğer STK'larla birlikte KONUTDER öncülüğünde gerçekleşti. Diğeri ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve 'un desteğiyle gerçekleşen Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası oldu. Ayrıca kamu bankalarının faizleri yüzde 0.98'e çektiği kampanya süreçlerinde öncü olduk."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.