Bugünkü
Takvim

Bağ-Kur’luya sağlık müjdesi

Bağ-Kur ve borcu bulunanlar ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler, yıl sonuna kadar sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecek

Bağ-Kur’luya sağlık müjdesi
Hükümet, prim borcu olanların yıl sonuna kadar sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanmasının yolunu açtı. Bağ-Kur ve Genel Sağlık Sigortası prim borcu olan vatandaşlar, aileleriyle birlikte yıl sonuna kadar larına bakılmaksızın sağlık hizmetlerinden 31 Aralık 2019'a kadar ücretsiz yararlanabilecek. Cumhurbaşkanı imzalı karara göre, ve 4/B (Bağ-Kur) sigortalısı olup sağlık hizmetlerinden yararlanamayan Türk vatandaşları ve bunların bakma yükümlü olduğu kişiler, sağlık hizmetlerinden 31 Aralık 2019 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.