Bugünkü
Takvim

Eşlere de ucuz ev

, tarafından pek çok ilde hayata geçirilecek 50 bin sosyal konut projesinden konut sahibi olmak isteyen emekliler başvurularını 5 Nisan'a kadar yapabilecek.

Eşlere de ucuz ev
TOKİ, tarafından pek çok ilde hayata geçirilecek 50 bin sosyal konut projesinden konut sahibi olmak isteyen emekliler başvurularını 5 Nisan'a kadar yapabilecek. Kurada ismi çıkanlar 388 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabilecek. TOKİ, vefat eden emeklilerin eşlerinin de sosyal konut projelerinden faydalanmasının önünü açtı. Emekli olmasalar dahi eşlerinden dolayı hak sahibi olan ve maaş alan dul eşler, sosyal konutlara başvurabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.