Bugünkü
Takvim

ye 2 bin 600 TL! 2020'de tüm emekliler yararlanacak...

Bu yıl ler siyle 2 bin lira elde ederken, yeni emekliler buna ilaveten ya varan dan da yararlanacak. 2020’de de tüm emeklilere 2 bin 600 lira fırsatı olacak.

Emekliye 2 bin 600 TL
Yılda 2 kez zam alan ler, si ve la da e kavuşuyor. Yılda 2 kez biner lira bayram ikramiyesi ve 3 yılda bir banka promosyonu imkanı, emeklilerin yüzünü güldürüyor. Bu yıl Ramazan Bayramı ikramiyesinin Mayıs sonunda, ikramiyesinin Ağustos başında ödenmesi beklenirken; ların kampanyalarıyla 600 liraya varan promosyon imkanı sunuluyor. promosyondan sadece mevcut emekliler değil, yeni emekliler de yararlanabiliyor. İlk ikramiyeden sonra ancak Kurban Bayramı ikramiyesi ödenmeden önce emekli olanlar da bu yıl bin 600 lira ek gelire kavuşacak. Daha önce promosyon almamış olan mevcut emekliler ise, bankalarına başvurup '3 yıl maaşımı sizden alacağım' taahhüdü verirse, 2 bin liralık ikramiyeye ek olarak ya varan promosyonu cebine koyabilecek. Önümüzdeki yıl tüm emeklilere 2 bin 600 lira gelir imkanı olacak. Çünkü promosyon başladığında bankadan ödeme alanların 3 yıllık süresi 2020'de bitiyor.PROMOSYON ARTABİLİR
Banka promosyonları Mart 2017'de başlamıştı. Bu tarihte başvurup 3 yıllık promosyon alanlar, Mart 2020'den itibaren ikinci kez bu imkandan yararlanabilecek. Böylece mevcut emekliler, 2020'de 2 bin lira ikramiye ve 600 lira promosyonu cebine koyacak. Ayrıca bankaların önemli sayıda emekli için yeni promosyon dönemi olduğundan, kampanyalarına hız vermesi, tutarı daha da yüksetmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.