Bugünkü
Takvim

Esnafa desteği

Esnafa Halkbank desteği
HALKBANK, 2018'de toplam kredilerini bir önceki yıl sonuna göre yüzde 28 artırarak 333.6 milyar TL'ye taşıdı. nın kredilerini de içeren toplam ticari kredileri aynı dönemde yüzde 31.6 artış göstererek 288.9 milyar TL'ye yükseldi. Banka 2017 yıl sonuna kıyasla yüzde 28.8 oranında artırdığı toplam mevduatını 248.9 milyar TL'ye çıkardı. , KOBİ kredileri alanındaki pazar payını da yüzde 15.9'a taşıdı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Toplam kredilerimizde ve mevduatımızdaki yükseliş, ekonomideki nakit akışının garantörlerinden olduğumuzu bir kez daha göstermiştir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.