Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.02.2019 20:50
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 20:50

Bakan yönetimi ile bir araya geldi

yönetimi ile bir araya gelen , "Bankacılık sektörünü istediğimiz seviyeye çıkarırken, katılım bankacılığının payını da büyüteceğiz"  ifadesini kullandı.

Bakan Berat Albayrak Katılım Bankaları Birliği yönetimi ile bir araya geldi

, yönetimi ile bir araya geldi. Bakan Albayrak, bankacılık sektörüyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Albayrak, bankacılık sektörünü istedikleri seviyeye çıkaracaklarını kaydetti.

Bakan Albayrak Twitter üzerindne toplantıya dair şu paylaşımı yaptı:

"Bugün, Katılım Bankaları Birliği yönetimi ile oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bankacılık sektörünü istediğimiz seviyeye çıkarırken, katılım bankacılığının payını da büyüteceğiz"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.