Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.11.2018 11:26
  • Son Güncelleme: 29.11.2018 16:13

erimeye devam ediyor! 29 Kasım 2018 güncel kuru

Ekonomide iyileşme süreci hız kazanmaya devam ediyor. bugün son 4,5 ayın en düşük seviyesine inerek 5,14 TL'yi gördü. Bir sonraki direnç noktasının 5,10 TL olması beklenirken, onun da kırılması durumunda doların 5 liranın altını görebileceği konuşuluyor.

da yaşanan düşüş devam ediyor. Bugün, son ayların en düşük seviyesini gören dolar 5,14 seviyelerine kadar geriledi. Doların yeni direnç noktası 5,10 olarak görülüyor.

DÜŞÜŞÜN SÜRMESİ BEKLENİYOR
Özellikle, Türkiye'de yaşanan ekonomiye istikrar kazandırma sürecinde alınan önlemler, meyvelerini vermeye devam ederken ekonomi uzmanları doların düşüşünün devam edeceğini belirtiyor.

Özellikle yakın vadede 5,08 - 5,05 bandına ulaşılması beklenen dolar yeni yıla düşüşle girdiği taktirde trendini bozmayacağı düşünülüyor.

EURO DA ERİYOR
de düşüş sadece dolarda yaşanmıyor. değerlerinde de düşüş trendi devam ederken, bugün euro TL karşısında 5,86 seviyelerine kadar geriledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.