Bugünkü
Takvim

Kırmızı et kesim fiyatları arttı

Kırmızı et kesim fiyatları arttı
Tarım Bakanlığı ithal ve yerli kesim fiyatlarını yeniden düzenledi. Besicileri desteklemek amacıyla yerli kesimde kilogramı 28 lira olan et fiyatı 29 liraya, 26 lira olan ithal menşeli karkas et fiyatı ise 28 liraya çıktı. Uygulama bugünden itibaren hayata geçecek. ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "26 lira olan ithal menşeili karkas et fiyatlarını Et ve Süt Kurumu olarak 28 lira olarak uygulayacağımızı açıklamak istiyorum. Yerliyi de her zaman kayırıyoruz biliyorsunuz. Yerlideki 28 lira olan karkas et fiyatımızı da bugünden itibaren 29 lira olarak uygulamaya alıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.