Bugünkü
Takvim

İndirim desteği çığ gibi

İndirim desteği çığ gibi
Salı günü Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın başlattığı Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na çapında destek hızla artıyor. Açıklamanın üstünden henüz 4 gün geçmesine rağmen program kapsamında ürün ve hizmetlerinde yılsonuna kadar asgari yüzde 10 indirim yapmayı taahhüt eden firma sayısı 700'e ulaştı. Son olarak Atasun Optik, Brissa, Şölen, Atlas Global de kampanyaya ılan firmalar arasına girdi.

TURKCELL'DEN 2 KAT İNTERNET
TURKCELL, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek verecek. Destek kapsamında , müşterilerinin kullanımlarını ikiye katlıyor. Yılsonuna kadar sürecek kampanya ile Turkcell'liler aynı fiyata iki kat daha fazla internet kullanabilecek. Çeyrek asırdır Türkiye'nin dijital ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak için çalıştıklarını söyleyen Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, "Turkcell Türkiye için var; Türkiye olmadan Turkcell var olamaz. Biz de dijital altyapımızı müşterilerimize açarak internet kotalarını ikiye katlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacak. Biliyoruz ki Türkiye kazanırsa Turkcell de kazanacak" dedi. Bireysel ve kurumsal tüm faturalı müşteriler ve paketli faturasız abonelerin faydalanacağı kampanyaya katılım, yerli iletişim ve yaşam platformu BiP ile sağlanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.