Bugünkü
Takvim

93 blok aynı anda yükseliyor

93 binanın ayna anda inşa edildiği projesinde bugüne kadar 450 bin metrekare imalat yapıldı. Yüzde 50’lik kısmı tamamlanan kaba inşaatın Eylül sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor

93 blok aynı anda yükseliyor
Sur Yapı'nın Kepez-Santral bölgesinde 8 milyar lira yatırımla hayata geçirdiği Antalya projesinde bir ve ikinci etapların inşaatı hızla devam ediyor. 23 kule vinç ve bin 500'ün üzerinde işçinin 24 saat aralıksız çalıştığı projenin ilk etabında yer alan 93 blok aynı anda yükseliyor. Bu etapta yer alan 6 bin 417 konutun 2019'da teslim edilmesi planlanıyor. 1 milyon 300 bin metrekarelik bir alanda hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinde bugüne kadar 450 bin metrekare imalat gerçekleştirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.