Bugünkü
Takvim

’e haciz

Levent’teki ’de yürüyen merdivenler, alacaklı bir faktoring firmasının aldırdığı haciz kararı sonrası söküldü. AVM’ye gidenler büyük şaşkınlık yaşadı...

Metrocity’e haciz
Dolar üzerinden kiraladığı dükkanlarla dikkat çeken Metrocity AVM'de haciz şoku… Bir faktöring şirketi, 'nin sahiplerine karşı harekete geçti. Şirket AVM'nin sahiplerinin 'daki BİS Enerji A.Ş.'den olan alacakları için icra takibi başlattı. 3 milyon 500 bin liralık ödemenin yapılmaması nedeniyle başlatılan icra takibi sonrası yaşananlar vatandaşları da şaşkına çevirdi. Kesinleşen haciz kararı sonrası dün AVM'de fiili haciz yapıldı.

YETKİLİLER SESSİZ
AVM'nin yürüyen merdivenleri söküldü. Edinilen bilgilere göre, söküm işlemleri sürerken, bir yandan da ödemenin yapılması için yoğun bir trafik yaşandı. Merdivenlerin bir kısmı sökülerek AVM'nin içinde tutuldu. Söküm işlemi yapıldıktan sonra ödeme yapıldı. Ancak, sökülen merdivenler henüz takılmadı. Sosyal medyada da dün büyük yankı uyandıran haciz olayıyla ilgili AVM yetkililerinin sessiz kalması dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.