Bugünkü
Takvim

Bedellide rekor!

Bedellide rekor!
Bedelli askerlik ile ilgili düzenlemenin yürürlüğe girmesinden ardından bir haftada başvuru sayısı 300 bine ulaştı, devletin kasasına da 4,5 milyar lira gelir girmiş oldu. Başvuruların 500 bin gibi bir rekor seviyeye ulaşması bekleniyor. Başvuru süresinin 3 Kasım'da sona ereceğine dikkat çeken yetkilileri, başvurularının e-devlet üzerinden veya askerlik şubelerinden yapıldığını hatırlattılar. Bedelli paraları Ziraat Bankası, Halkbankası ve PTT üzerinden yatırılıyor. Tahsil edilen tutarlar, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndaki hesapta toplanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.