Bugünkü
Takvim

Seyahatlere geniş kapsamlı güvence

Yurt içinde ve yurt dışında sağlıklı bir tatil için ’den seyahatlere geniş kapsamlı güvence geldi. Detayları Müdür Yardımcısı Somer anlattı

Seyahatlere geniş kapsamlı güvence
Sigortalıların tüm ihtiyaçlarını kapsayan bir ürün yelpazesi oluşturduklarını söyleyen Sigorta Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Tevfik Somer, "Hem yurt içinde hem yurt dışında sorunsuz ve sağlıklı bir tatil için acil sağlık harcamalarının 7/24 kapsanması, asistans hizmetler ile ülkeye geri dönüş masraflarının karşılanması, gerekli durumlarda aileden bir kişinin refakatçi olarak getirilmesi, evinde oluşacak hasar sonucu sigortalının seyahatini yarıda keserek geri dönüşünün sağlanması ve kefalet (avans olarak) sağlanabilmesi gibi tüm seyahat süresini kapsayan ek teminatlarımız bulunmaktadır" dedi. HDI Sigorta'nın seyahat sigortasında yurt içi, yurt dışı ve Öğrenci Seyahat Sigortası olmak üzere üç ürün grubunda müşterilerin talebine göre dar veya geniş kapsamlı ürünler sunduğunu belirten Somer, örnek olarak şunları söyledi:

ATM TEMİNATI
"Öğrenci ve şoförler için uzun süreli teminat sağlayan özel ürünlerimiz bunlar arasındadır. Yurt dışı ve yurt içi seyahat ürünlerimizde sektörde karşılaşılmayan, 7/24 geçerli, sigortalının 'lerde fiziksel soygun olaylarına maruz kalması, zorla para çektirme veya zorla kartlı alışveriş sonucu nakit kaybı, ayrıca ATM işlemi sırasında uğranılan fiziksel saldırı sonucu kaybedilen kıymetli evrakın yerine koyma masrafları temin edilmektedir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.