Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.05.2018 17:05
  • Son Güncelleme: 24.05.2018 17:08

Kadın, çocuk, engelli ve yaşlıya yeni destek müjdesiAK Parti'nin seçim beyannamesinde, kadınları hayatın her alanında güçlendiren, yoksul vatandaşlar, engelliler, yaşlılar ve çocuklar için dezavantajları ortadan kaldıran, onların hayata katılımlarını artıran ve koruyan yeni uygulamalara yer verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı, "Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye" sloganıyla hazırlanan "Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve Genel Seçimler Seçim Beyannamesi"nde "Kadın", "Aile Çocuk ve Dinamik Nüfus", "Yoksullukla Mücadele ve Sosyal Koruma", "Yaşlılar", "Engelliler" alanında hayata geçirilecek projeler aktarıldı.

Buna göre, siyasetten bürokrasiye, kültürel ve sanatsal hayattan sivil toplum faaliyetlerine kadar her alanda kadının katılımı ve rolü güçlendirilecek. Bu kapsamda kadınların konumunu daha da güçlendirmek ve uygulamaların etkinliğini artırmak için kadına ilişkin mevzuat ilgili tarafların görüşleri alınarak, gözden geçirilecek.

kalan karakter 1000

SELMA SELMA

Sigorta öncesi doğum borçlanması için sayın cumhurbaşkanımızdan annelerde müjdeler bekliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.05.2018 13:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.