Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.04.2018 13:15

üretimi durdurdu

Elektrikli Model 3 araçlarının üretimini geçici olarak durdurduğunu açıklayan , çalışanlara da ücretsiz izin verildiğini duyurdu.

Tesla üretimi durdurdu

'nın CEO'su tarafından çalışanlara gönderilen mektupta otomasyonu iyileştirmek adına üretimi 4-5 gün süreyle durdurulduğu ve fabrikada çalışanların, bu süre zarfında ücretsiz izinli sayılacağı belirtildi.

Bugüne kadar 400 bin adet sipariş alan Tesla'nın Model 3'üyle ilgili olarak Musk tarafından yapılan son açıklamada, yaza kadar 5 bin adet daha aracın üretilmesinin planlandığı kaydedilmişti.

Martta, şirketin borsadaki hisseleri açısından tarihinin en kötü ayını geçiren Tesla'nın üretime ara verme kararı şirketin mali geleceği açısından kaygıları artırdı. Tesla'nın hisseleri neredeyse yüzde 25 düşmüştü. Moody's, Tesla'nın kredi notunu düşürmüş ve şirketin görünümünü negatife çevirmiş, Morgan Stanley de Tesla'nın Model 3 üretimini hızlandırması gerektiğini duyurmuştu.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

Ve bir cilalı şirket daha gümledi gitti. İş fikri diye bir saçmalık uydurup milletin paralarını topluyor sonra çatur çutur yiyorlar. Ne varsa eskide var. Klasik modeller dışındakiler tamamen zırva.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2018 17:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.