Bugünkü
Takvim

lere fiyat uyarısı

Bazı tur operatörleri ve acentelerin fiyat kırmak için algı operasyonu yapmaya çalıştığını belirten Çavuşoğlu, ‘Kesinlikle hiçbir ci bu tuzağa düşmesin, fiyat indirimine gitmesin’ dedi

Otellere fiyat uyarısı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'ye yaptığı saldırının ardından bazı uyanık tur operatörleri ve acentelerin algı operasyonu yaparak fiyat indirimine gitmek istediklerine dikkat çekti. cilere çağrı yapan Çavuşoğlu, "Bazı tur operatörleri ve acenteler fiyat kırmak için algı operasyonu yapmaya çalışıyor. Kısa süreli bir operasyon ve bizim sınırlarımızın çok ötesinde yapılan bir operasyon. Bizim sınırlarımızla alakası yoktur. Kesinlikle hiçbir otelci bu tuzağa düşmesin, fiyat kırmasın, fiyat indirimine gitmesin" dedi. Acentalara da seslenen Çavuşoğlu, "Fırsatı ganimete çevirmeyin. Acentalar fırsatı ganimet bilmesin. Birkaç saat süren askeri operasyonun etkisi de kısa sürer. Bu yıl turist rekoru kıracağız inşallah" şeklinde konuştu.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.