Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2017 Gazete
ABONE OL

Çek vadesini bekleme tarih oluyor

Çek vadesini bekleme tarih oluyor
Denizfactorıng, 'Deniz'e Çek Gönder' isimli faktoring işlemlerini cebe taşıyan mobil uygulamasını hayata geçirdi. Yeni uygulama ile tüm bankaların müşterileri faturalı çeklerinin vadesini beklemeden dijital kanal ile 7/24 DenizFactoring'e göndererek, nakit karşılığını hızlıca öğrenip en yakın DenizBank şubesinden nakde ulaşabilecek. 100 bin TL altı işlemler için başvurulabilen uygulama sayesinde müşteriler diledikleri zaman diledikleri yerde cep telefonu aplikasyonu üzerinden hızlıca faktoringe ulaşabilecek. Böylece şubeye gidildiğinde sadece bir imza ile nakit ihtiyacı karşılanabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.