Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.10.2017 Gazete
ABONE OL

’dan 200 milyonluk ihraç

Vakıf Katılım’dan 200 milyonluk ihraç
VAKIF Katılım, iştiraki olan Vakıf Varlık Kiralama A.Ş. aracılığıyla 200 milyon TL tutarındaki dördüncü kira sertifikası ihracını gerçekleştirdi. 104 gün vadeli ihraca nitelikli yatırımcılardan ihracın oldukça üstünde talep geldi. Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, " olarak bir yandan hızla şubeleşerek bireysel müşterilerin ve KOBİ'lerin her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılıyor, bir yandan da fonlama kaynaklarının çeşitlendirilmesi amacıyla çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dördüncü kira sertifikası ihracımızı da başarıyla tamamladık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.