Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.10.2017 Gazete
ABONE OL

Sistemde kaçak akaryakıt kalmadı

Sistemde kaçak akaryakıt kalmadı
EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Türkiye'de sistemde artık bir litre bile kaçak akaryakıt kalmadığını belirterek, "Bazen şirketler daha fazla satış için maliyetine, hatta maliyet altında işlem yapabiliyorlar. Buna karışamayız. Ancak rekabeti bozucu eylemlerin olması durumunda tavan fiyat kararını alırız olur biter" dedi. Akaryakıt otomasyon sistemleri sayesinde kaçak akaryakıtla mücadelenin başarıya ulaştığını kaydeden Yılmaz, "Kaçak bir litre sisteme girerse bunu görüyor, birden fazla enstrümanla izleyebiliyoruz" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.