Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.10.2017 Gazete

Iphone 8 ön satışta

Iphone 8 ön satışta
GSM şirketlerinde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus hareketliliği başladı. Turkcell; Platinum müşterilerininin, ve iPhone 8 Plus için bugünden itibaren internetten ön sipariş verebileceğini, dilerlerse Turkcell mağazalarındaki ekranlardan da taleplerini iletebileceğini duyurdu. Şirket, iPhone'un her iki modelinin de 20 Ekim Cuma günü Turkcell mağazalarında yerlerini alacağını kaydetti. Türk Telekom da bugünden itibaren iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için internetten ön kayıt yapılabileceğini, ürünlerin 20 Ekim'den itibaren de mağazalarında satışa sunulacağını kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.