Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.03.2017 Gazete
ABONE OL

559 şehit ve gazi yakını işe yerleşti

559 şehit ve gazi yakını işe yerleşti
Devlet Personel Başkanlığı tarafından noter huzurunda yapılan kurayla şehit yakını, gazi ve gazi yakını toplam 559 kişi işe yerleştirildi. Çalışma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarının atama kurasının dün yapıldığı bildirildi. Açıklamada, şöyle denildi: "559 istihdam hakkı sahibinden; 287'sinin öğrenim durumları itibariyle ihraz ettikleri unvanlar esas alınarak öğretmen, hemşire, mühendis, tekniker, teknisyen, çocuk eğiticisi gibi memur, 270'inin hizmetli, ikisinin ise işçi kadrolarına atama teklifleri yapılmıştır."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.