Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.03.2017 Gazete
ABONE OL

PTT-Telekom güç birliği yaptı

PTT-Telekom güç birliği yaptı
Türk Telekom ve PTT güçlerini bir kez daha birleştirerek, sahip oldukları gayrimenkullerin değerlendirilmesi amacıyla yeni 'Gayrimenkul Değerleme ve İşbirliği Ön Protokolü' imzaladı. PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, "Protokol, gayrimenkul geliştirme, değerlendirme, proje yönetimi ve bina yönetimi faaliyetlerinde işbirliğinin yanı sıra gerçekleştirilecek ortak çalışmaları geliştirmeyi, desteklemeyi ve teşvik etmeyi amaçlamakta. Gayrimenkullerin daha rasyonel değerlendirilmesini sağlamış oluyoruz" dedi. CEO'su Paul Doany de PTT ile yeni stratejik ortaklıklara imza atacaklarını dile getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.