Bugünkü
Takvim

60 milyon

60 milyon umut
Büyük nin 60 milyon lira olacağı özel çekilişi için satışa sunulan Milli Piyango lerine ilgi büyük. Bilet satış noktalarında büyük yoğunluk yaşanıyor. İstanbul Eminönü'ndeki Nimet Abla Gişesi'nde de uzun kuyruklar görülüyor. Gişenin yetkilisi Hasan Pan, ikramiyenin büyük olması nedeniyle yoğun bir ilginin olduğunu belirterek, Türkiye genelinde biletlerinin yüzde 55'inin satıldığını söyledi. En çok çeyrek bilete ilgi olduğunu söyleyen Pan, "Çeyrek, tam ve yarım biletlerden fazla basıldığı için ikramiyenin çeyrek bilete çıkma olasılığı yüksek oluyor. Ancak bu, diğer biletlere çıkmayacağı anlamına gelmiyor" dedi. Yılbaşı çekilişi, bir değil, birçok kişiyi milyoner yapacak. 60 milyon liralık büyük ikramiyenin yanında 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ikramiye verilecek.

YUNUS EMRE KAVAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.