Bugünkü
Takvim

Türkiye'den çıkmıyor

Türkiye düşmanlarını üzecek haber
Başta Paralel Örgüt gazeteleri olmak üzere Türkiye ekonomisini zayıf göstermeye çalışan çevrelerin planı tutmadı. Bir dönem sürekli olarak Türkiye'den çıkacağı idda edilen HSBC, böyle bir planı olmadığını tekrarladı. O dönemde de bu haberleri yalanlayan 'nin Türkiye CEO'su James Emmett, HSBC Grubu'nun Türkiye'de faaliyetlerine devam etmeyi taahhüt eden karar aldığını kaydetti.

ETKİN BİR YAPI
Gelecek dönemde bireysel bankacılıkta da daha etkin bir yapıyla hizmet sunacaklarına dikkati çeken James Emmett, "Uluslararası ağımız, küresel uzmanlığımız ile müşterilerimize destek olacağız" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

keto keto

aman ne olur kal sana çok ihtiyaçımız var

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.02.2016 18:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.