Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.11.2015 Gazete

Ziraat ve Halk'tan taşerona kadro

Ziraat ve Halk'tan taşerona kadro
Kamuda taşeronluğa son verilmesinde ilk adım bankalardan geldi. Ziraat Bankası, yılbaşından itibaren 2 bin 707 güvenlik görevlisini banka kadrosuna alacak. Ziraat Bankası Yönetim Kurulu, aldığı karar ile bünyesinde görev yapan 2 bin 707 taşeron güvenlik görevlisinin ilk yılda yüzde 70'e yakın bir bölümünü kadroya alıyor. Halk Bankası da taşeron çalışanlarını kadrosuna almak için çalışma başlattı. Halk Bankası, 3 yılı dolduranı kadroya alıyor.

kalan karakter 1000

HASTANE HASTANE

Hacettepe hastanesinde yardımcı hizmetli olarak taşeron bir firma adına çalışıyoruz hasta bakımı kan taşıma hasta taşıma ve hemşirenin doktorun teknisyenin işleri de bizlere yaptırılıyor hastanedeki tüm taşeron firmalarının kaldırılmasını kadroya alınmasını istiyoruz hep sömürülüyor eziliyoruz hakkımızı alamıyor aksine daha da maaş kesintileri iş yükü artmaktadır tek çare bu şirketlerin kamudan gönderilmesi çalışan işçilerin kadroya alınmasıdır...

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 28.11.2015 10:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.