Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.11.2015 Gazete
ABONE OL

'lere tuzak var

KOBİ'lere tuzak var
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı'nın (KOSGEB) adını kullanan dolandırıcılara karşı uyardı. KOSGEB desteklerinden yararlanmak isteyenlerin başvuru ve işlemler için aracılara ihtiyacı olmadığını vurgulayan Bakan Işık, "Vatandaşlarımız, telefonla ulaşarak destekler için kendilerine yardımcı olacağını söyleyen, KOSGEB'in adını kullanan ve bunun için ücret talep eden dolandırıcılara inanmasın" diye konuştu. Işık, desteklerden faydalanmak isteyenlerin, illerinde bulunan KOSGEB müdürlükleri ile irtibata geçmelerinin yeterli olduğunu belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.