Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.11.2015 Gazete

Şampiyon borsada

İNTEGRAL Menkul Değerler, dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'na sponsor oldu. Sponsorluk anlaşması, Borsa İstanbul'da düzenlenen gong töreni ile ilan edildi. Sofuoğlu, aynı zamanda şirketin reklam yüzü de oldu. Gong töreninde konuşan İntegral Menkul Değerler'in çatı kuruluşu Ulukartal Holding'in Başkanı Kadir Cenk Ulukartal, yüzde 100 Türk sermayesiyle kurulan İntegral Menkul Değerler ile milli motosiklet yarışçısı işbirliğinin çok anlamlı olduğunu söyledi. İntegral Menkul Değerler Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu ise, şirket olarak teknolojiye büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, altyapılarına ve hızlarına güvendiklerini belirtti.

GENÇLERİ YETİŞTİRECEK
Tören sırasında motosikletiyle bir gösteri de yapan dünya şampiyonu Sofuoğlu, birkaç sezon daha yarıştıktan sonra tecrübesini genç yetenek Toprak Razgatlıoğlu ve diğer gençlere bırakacağını belirtti. Sofuoğlu, yarıştığı her yıl elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirterek, şöyle devam etti: "Bu dördüncü şampiyonluğum en zor şampiyonluğum. Çünkü sezon içinde yaşadıklarımı az çok herkes biliyor. 3.5 ay hastanede kalmak zorunda kaldım. Yarışlara hazırlanmadan çıkmak zorunda kaldım. Sonunda çocuğumuzu kaybettik ama mücadeleden vazgeçmedim. Abilerimle, babamla olsun hep bu mücadeleleri vererek sezonuma devam ettim, hazırlandım."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.