Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.02.2015 Gazete
ABONE OL

Çeyrek satan 10 TL zararda

Bunu okumadan altın almayın!
ALTININ alım satımı arasındaki fiyat farkı çeyrekte 10 liraya kadar çıktı. Altın ve para piyasaları uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, "Altın alım satımındaki fiyat farkından etkilenmek istemeyen yatırımcının Cumhuriyet Ata Lirası alması daha doğru" dedi. Altının fiyatlarındaki dalgalanmanın, alım satım arasındaki farkı da açtığını vurgulayan Yıldırımtürk, "Daha önce 3 ile 4 lira arasında değişen bu fiyat farkı, çeyrek ziynet altında 10 liraya kadar çıktı" diyerek, gram altında da rafinerilerin fark aldığını ve işletmelere de farklı fiyatlara satıldığını belirtti.

kalan karakter 1000

alper alper

altın yükselecek mi daha

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.02.2015 15:22
alper alper

altın yükselecek mi daha uzun vade de merak konusu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.02.2015 15:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.