Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.02.2015 Gazete
ABONE OL

Yeni hasar yazılımıyla Sompo Japan daha hızlı

Yeni hasar yazılımıyla Sompo Japan daha hızlı
Sompo Japan Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Uğur Özer, I-CAP adındaki yeni hasar yazılımını tamamladıkları açıkladı. Sektörün en hızlı hasar ödeyen şirketlerinden biri olduklarını vurgulayan Özer, konu hakkında şunları söyledi: "2014 yılının ikinci yarısında uygulamaya koyduğumuz yeni yazılımımız sayesinde tüm hasar süreçlerini doğru şekilde ölçümleyip analiz edebilir ve yönetebilir duruma geldik. Bu süre zarfında yapılan ilave geliştirmeler ve eklemelerle birlikte yıl başından itibaren gerek müşterilerimiz gerekse acentelerimiz, artan hizmet kalitemizi daha çok hissedebilecek."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.