Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 05.10.2014 Gazete
ABONE OL

Türkiye'ye ödül verdi

Avrupa Komisyonu Türkiye'ye ödül verdi
Avrupa Komisyonu "2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü"nü 2000'den fazla uluslararası firma arasından, Garanti-Koza iştiraki olan, profesyonel bina ve tesis yönetim firması Koza Yönetim ve Servis A.Ş. kazandı. Bir tören ile Koza Yönetim Genel Müdürü Levent Alatlı'ya "2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü" "Key Enabling Technologies and Digital Economy" Bölümü Başkanı Michel Catinat ve ödül sürecini yürüten, AT Kearney şirketi partnerlerinden Dr. Kai Engel tarafından takdim edildi. Alatlı, "Amacımız müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı memnun etmek, işimizde ve hizmetlerimizde fark yaratmak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.