Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.07.2014 Gazete
ABONE OL

Şehit yakınına kadro

Şehit yakınına kadro
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün 81 ilden şehit yakını, sivil terör mağduru ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya gelecek. Kimisi kamuda 2 istihdam ve kimisi de ilk kez atanma hakkını yakalayan yaklaşık 9 bin şehit yakını ve sivil terör mağduruna burada Başbakan Erdoğan tarafından 'istihdam' müjdesi verilecek. 700 kişinin katılacağı iftar yemeğinde, yasal düzenlemeyle kamuda 2 istihdam hakkını yakalayan şehit ailelerinin ilk ataması Başbakan Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek. Kura usulü ile yapılacak atamada, 3 bin şehit yakını kamuda istihdam edilecek. Erdoğan, iftar yemeğinde 6 bin aileye de işe yerleşme müjdesini verecek.

Burcu ÇALIK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.