Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.07.2014 Gazete
ABONE OL

'Eren atv'den ayrılmıştır'

'Eren atv'den ayrılmıştır'
Dün yayımlanan bazı haberler dolayısıyla Turkuvaz Medya Grubu'ndan şu açıklama yapıldı: "TRT Genel Müdür Yardımcısı Sayın İbrahim Eren'in ATV Avrupa kanalında genel müdür olarak görevine devam ettiği şeklinde gerçekle hiç ilgisi bulunmayan birtakım haberler yapıldığı görülmüştür. Sayın İbrahim Eren, 11.07.2013 itibariyle ATV Avrupa kanalının genel müdürlüğü görevinden ayrılmış, şirketimiz ve medya grubumuzla hiçbir ilişiği kalmamıştır. Hakkımızda yaptıkları birçok asparagas haber nedeniyle sayısız tekzip yayınlamak zorunda kalan bir kısım medya organlarınca gerçek dışı bilgilerle medya grubumuzun yıpratılmaya çalışılması, bu kişi ve kurumların kötü niyetli yaklaşımlarının sürdüğünün göstergesidir. Bu kişi ve kurumlar hakkında hukuken sahip olduğumuz haklar sonuna kadar kullanılacaktır."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.